Drodzy wolontariusze, do Halowych Mistrzostw Europy pozostało niecałe pięć miesięcy, więc mamy dla was bardzo ważną informację. Czytajcie poniżej!

Po pierwsze dziękujemy, że tu jesteś i to czytasz. Każdy z nas długo czekał na ten dzień. Po miesiącach niepewności, układania i poprawiania planów, następnie poprawiania po raz kolejny tego, co już zostało poprawione, w końcu z pełną świadomością możemy przyznać, że system rekrutacji wolontariuszy na Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce Toruń 2021 został oficjalnie otwarty!

Nie będziemy „owijać w bawełnę” ,  dlatego mówimy wprost -  POTRZEBUJEMY CIĘ JAK NIGDY !!!

Każdemu z nas przyświeca jeden cel – zorganizować najlepsze Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. To się nie uda bez Ciebie, bo ty również jesteś częścią tego przedsięwzięcia. 

Czy wiesz jak do nas dołączyć? Po prostu wejdź na stronę, kliknij w zakładkę „ZAANGAŻUJ SIĘ”, następnie zarejestruj się wypełniając oficjalny formularz zgłoszeniowy. I już! Rekrutacja potrwa do 31 stycznia. Do tego czasu skontaktujemy się z Tobą, porozmawiamy i poinformujemy o ostatecznej decyzji.
Skoro tu jesteś, to znaczy, że Ci zależy. Zgłoś się i zaproś znajomych! Niech też się dobrze bawią!

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, śmiało pisz na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.