Drogie Wolontariuszki, Drodzy Wolontariusze!
 
Przed nami kolejne lekkoatletyczne wyzwanie. Tym razem błękitną bieżnię bydgoskiego stadionu Zawiszy zamienimy na nowoczesną halę Areny Toruń.  To właśnie tam w marcu 2021 r. zostaną zorganizowane Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. Do miasta znanego głównie z Mikołaja Kopernika i pierników przyjadą najwybitniejsi sportowcy w swoich dyscyplinach, aby walczyć o miano najlepszego lekkoatlety Starego Kontynentu.

Sukces tak organizacyjnie wymagającego przedsięwzięcia, jakim są bezapelacyjnie imprezy rangi mistrzowskiej jest uzależniony od udziału Wolontariuszy. To dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie zorganizować tego typu wydarzenia.
W imieniu Organizatorów chcielibyśmy zachęcić do udziału w wolontariacie podczas Halowych Mistrzostw Europy Toruń 2021. Jeżeli  jesteś osobą otwartą, nie boisz się wyzwań, porozumiewasz się w języku obcym i chcesz zobaczyć na własne oczy, jak wygląda organizacja imprezy sportowej, nie zwlekaj zgłoś się i zostań członkiem naszego zespołu.

Zarezerwuj czas: 5-7 marca 2021!

Rekrutacja rusza w maju 2020 r. Pierwszy etap będzie polegał na zalogowaniu się w naszym systemie i wypełnieniu odpowiedniego formularza. Następnie będziemy się z Wami kontaktować i przeprowadzać rozmowy. Wybrane w ten sposób osoby zaprosimy na spotkania organizacyjne, na których poznacie swoich liderów, którzy będą bezpośrednio koordynować Waszą pracę.

*W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce rekrutacja do wolontariatu ruszy najprawdopodobniej we wrześniu 2020. O wszelkich zmianach będziemy informować na oficjalnej stronie internetowej lub na naszych profilach w social mediach.

KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.