Szanowni Państwo,

sprzedaż biletów na Halowe Mistrzostwa Europy uzależniona jest od obostrzeń, które ustala rząd. Na obecną chwilę wydarzenia sportowe mogą odbywać się bez kibiców. Jeśli nastąpi zmiana i rząd pozwoli kibicom wejść na wydarzenia sportowe uruchomiona zostanie sprzedaż biletów.
To już ostatnie chwile, aby zapisać się do wolontariatu na Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. Przypominamy, że rekrutacja trwa do 31 stycznia 2021 r.

Uwaga federacje członkowskie!

Jak początkowo ogłosiliśmy dostępne są dwa oficjalne lotniska, które służyć będą osobom zmierzającym do Torunia na Halowe Mistrzostwa Europy: Port Lotniczy Bydgoszcz im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz Lotnisko Fryderyka Chopina w Warszawie. Wychodząc naprzeciwko waszym oczekiwaniom Lokalny Komitet Organizacyjny dołożył wszelkich starań, aby zapewnić dodatkowe połączenia lotnicze pomiędzy Warszawą i Bydgoszczą.

Marcin Lewandowski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy w biegu na 1500 metrów został ambasadorem halowych mistrzostw Europy, które w marcu odbędą się w Toruniu. W zawodach wystartują wszystkie największe gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki.
Szanowni przedstawiciele mediów,
już w piątek o godz. 12:00 odbędzie się konferencja prasowa przed Halowymi Mistrzostwami Europy. Szczegóły oraz transmisja live z konferencji poniżej.

Drodzy kibice lekkiej atletyki!

Już 100 dni zostało do rozpoczęcia Halowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w marcu w Arenie Toruń! Wierzymy, że wszyscy nie mogą się doczekać tego wyjątkowego wydarzenia. Robimy wszystko, aby mistrzostwa były bezpieczne i pełne sukcesów. Mamy nadzieję, że widzimy się w Arenie Toruń, a na pewno przed telewizorami!

Już za 3,5 miesiąca w Arenie Toruń rozpoczną się Halowe Mistrzostwa Europy. W tym tygodniu do Torunia zawitali przedstawiciele Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej, którzy wizytowali obiekt, a także spotkali się z organizatorami. Wszyscy zgodnie podkreślają, że miasto jest bardzo dobrze przygotowane do przeprowadzenia zawodów.
Dzisiaj w Arenie Toruń odbyło się wirtualne spotkanie z przedstawicielami federacji, które mogą przyjechać do Torunia na Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. Z racji trudnej sytuacji epidemicznej na świecie, a przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa przygotowaliśmy prezentacje, która obejmowała najważniejsze aspekty organizacji mistrzostw.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z drugim, oficjalnym komunikatem dotyczącym sprzedaży biletów na Halowe Mistrzostwa Europy Toruń 2021.

Liqui Moly został ogłoszony jako oficjalny partner Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruń 2021! Więcej informacji znajdziesz w artykule.