Fatoslimin to naturalny suplement diety, który zyskuje coraz większą popularność wśród osób chcących schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Zawiera on unikalną mieszankę składników, które mają pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększeniu metabolizmu oraz poprawie ogólnego samopoczucia. W tym artykule przedstawione zostaną główne składniki Fatoslimin oraz ich działanie na organizm człowieka, a także wyniki badań naukowych potwierdzających skuteczność tego suplementu.

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi zarażeń COVID-19 przez lekkoatletów oraz członków drużyn, którzy uczestniczyli w Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu przedstawiamy stanowisko Lokalnego Komitetu Organizacyjnego oraz European Athletics.

Dziesięć medali zdobyli reprezentanci Polski w zakończonych w Toruniu halowych mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce. Ostatniego dnia imprezy biało-czerwoni do trzech srebrnych krążków wywalczonych w piątek i sobotę dołożyli jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe medale.

– Mam nadzieję, że w niedzielę wieczorem uda się zamienić ten medal na bardziej złoty – mówi przed niedzielnym finałem sztafety 4x400 metrów Justyna Święty-Ersetic. To będzie ostatnia konkurencja halowych mistrzostw Europy w Toruniu.

Justyna Święty-Ersetic została halową wicemistrzynią Europy w biegu na 400 metrów, podczas europejskiego czempionatu, który odbywa się w Toruniu. To trzeci srebrny medal Polaków – w piątek takie krążki wywalczyli Marcin Lewandowski w biegu na 1500 metrów i Michał Haratyk w pchnięciu kulą.

Ostatecznie nie złoty, a srebrny medal odebrał w sobotę w Arenie Toruń Marcin Lewandowski. Ostateczna decyzja sędziów w sprawie wyników piątkowego biegu na 1500 metrów zapadła dopiero w sobotę przed południem, a dekoracja została o kilka godzin opóźniona. A w serii porannej dobrze spisali się skoczkowie o tyczce Piotr Lisek i Robert Sobera, wszyscy płotkarze i płotkarki oraz sprinter Remigiusz Olszewski.

Marcin Lewandowski obronił w piątek w Toruniu tytuł halowego mistrza Europy w biegu na 1500 metrów. Ta sztuka nie udała się Michałowi Haratykowi, który zakończył konkurs pchnięcia kulą ze srebrnym medalem. Po dwóch dniach mistrzostw biało-czerwoni wraz z Belgami prowadzą w klasyfikacji medalowej.

Polscy kandydaci do medali Justyna Święty-Ersetic na 400 metrów i Michał Haratyk w pchnięciu kulą bez problemów wywalczyli awans do kolejnych rund w trakcie porannej sesji drugiego dnia halowych mistrzostw Europy w Toruniu. Niespodziankę sprawił Adrian Świderski, który w eliminacjach w trójskoku zajął wysokie czwarte miejsce, a trzy Polki świetnie pokazały się w biegach na 800 metrów.

Marcin Lewandowski pewnie wygrał swój bieg eliminacyjny na 1500 metrów i awansował do piątkowego finału rozpoczętych w czwartek w Toruniu lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy. O medal na tym dystansie walczyć będzie także Michał Rozmys, a w sumie w piątek rozdanych zostanie sześć kompletów medali.

Szanowni Państwo, poznaliśmy skład reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w Arenie Toruń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekkoatletami, których będziemy wspierać w Toruniu!

Toruń to nie tylko miasto sportu, ale także miasto kultury. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury.