Liqui Moly został ogłoszony jako oficjalny partner Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruń 2021! Więcej informacji znajdziesz w artykule.

Jako oficjalny partner Mistrzostw Liqui Moly będzie mogło skorzystać z podstawowych praw marketingowych, takich jak obecność na tablicach reklamowych, prawa cyfrowe, bilety, strefa VIP oraz działania promocyjne wśród kibiców.

"Cieszę się, że mogę znowu powitać Liqui Moly w rodzinie Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej jako oficjalnego partnera Halowych Mistrzostw Europy Toruń 2021. Jako oficjalny partner Liqui Moly otrzyma szeroki wachlarz korzyści marketingowych włącznie z ekspozycją logo Liqui Moly w transmisji telewizyjnej dostępnej w całej Europie dzięki naszej długoterminowej umowie z oficjalnym partnerem nadawczym Eurovision.", powiedział pełniący obowiązki Prezydenta Europejskiej Federacji Dobromir Karamarinov. "Europejska Federacja Lekkoatletyczna i Liqui Moly byli partnerami podczas Mistrzostw Europy w Amsterdamie w 2016 roku i teraz chcemy odnowić naszą relację i ściśle współpracować przy Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu w przyszłym roku.", podsumował Karamarinov.

"Mamy nieustannie bardzo dobre doświadczenia ze sponsorowania sportu i jesteśmy zadowoleni z faktu stania się partnerem Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej na Halowe Mistrzostwa Europy Toruń 2021. Bogata relacja medialna z Mistrzostw pomoże marce Liqui Moly stać się bardziej rozpoznawalna na świecie. Jesteśmy dumni ze wspierania zawodników i ich niesamowitych wyników. Czekamy na nadchodzące Halowe Mistrzostwa Europy i życzymy wszystkim uczestnikom sukcesów.", powiedział Ernst Prost, Dyrektor Zarządzający Liqui Moly.

Liqui Moly dołącza do SPAR, Toyo Tires i Le Gruyère jako najwyższej klasy partner Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej, Eurovision jako oficjalny partner nadawczy i Mondo jako oficjalny dostawca sprzętu na Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu, które odbędą się w dniach 5-7 marca 2021 roku. 

O Liqui Moly
Liqui Moly posiada w swojej ogólnodostępnej i szerokiej ofercie około 4000 artykułów w zakresie chemii samochodowej: oleje silnikowe i dodatki, smary i pasty, spraye i środki do pielęgnacji samochodu, kleje i uszczelniacze. Założona w 1957 roku firma rozwija się i produkuje wyłącznie w Niemczech, gdzie jest niekwestionowanym liderem rynku dodatków i wielokrotnie była wybrana najlepszą marką olejów. Firma prowadzona przed Ernsta Prosta sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach i wygenerowała 569 milionów euro w sprzedaży w 2019 roku.